KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12422168
nr 1242 2168
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, 1917, Zappo, signerad. Motivet: 20,6 x18, Hjert & Hjert 283, Asplund 278
Utrop:
8.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:54:38
5.200 kr
18 mar
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn